Sposób odżywiania ma istotny wpływ na stan zdrowia człowieka. W ofercie Centrum Zdrowia w Łodzi nie mogło zatem zabraknąć porad dietetycznych. Do skorzystania z nich zapraszamy pacjentów w każdym wieku, bez względu na stan zdrowia.

Współpracujemy z dwoma wykwalifikowanymi i doświadczonymi dietetykami. Pierwszy z nich przez kilka lat pracował w ośrodku leczenia nadwagi i otyłości, dlatego zapewnia profesjonalną pomoc w szczególności tym pacjentom, którzy są zainteresowani redukcją masy ciała. Wspólnie z lekarzem można ustalić jadłospis dostosowany do stanu zdrowia oraz indywidualnych potrzeb. Odpowiednią pomoc otrzymają tutaj także osoby, u których nadwaga jest związana z pewnymi schorzeniami, na przykład z niedoczynnością tarczycy. Pacjenci mogą również dowiedzieć się, jakie suplementy diety na odchudzanie są naprawdę skuteczne, a zarazem w pełni bezpieczne. Drugi z naszych lekarzy specjalizuje się w żywieniu sportowców. To właśnie tutaj można zwrócić się z prośbą o ułożenie jadłospisu dostosowanego do rodzaju aktywności fizycznej. Lekarz udzieli także odpowiedzi na pytania dotyczące suplementów diety poprawiających wytrzymałość, ułatwiających rozbudowę masy mięśniowej i wspomagających regenerację powysiłkową. Na wizytę zapraszani są zarówno zawodowi sportowcy, jak i osoby, które uprawiają sport hobbystycznie.

Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu konsultacji z dietetykiem. Można to zrobić drogą telefoniczną albo mailową, jak również podczas osobistej wizyty w naszej placówce.

Kontakt

  • Łódź | ul.Warszawska 209/32
  • Tel:1959 603 635
`