Centrum Zdrowia w Łodzi to ośrodek, który rozpoczął działalność w 2006 roku. Naszym celem było utworzenie placówki, w której można będzie nie tylko uzyskać pomoc w chorobie, lecz także poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz wykonać badania kontrolujące stan zdrowia.

Na początku w naszym ośrodku pracowało trzech lekarzy pierwszego kontaktu oraz jeden lekarz medycyny sportowej. Tuż po otwarciu placówki rozpoczęliśmy współpracę z dietetykiem, który regularnie udziela konsultacji naszym pacjentom. Ze względu na duże zainteresowanie pomocą dietetyka, rok później rozpoczęliśmy współpracę z drugim specjalistą w tej dziedzinie. W następnych latach zatrudniliśmy kolejnych lekarzy, ze względu na wzrost liczby pacjentów. Od samego początku podejmowaliśmy działania, których celem było rozpowszechnianie wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania. Tę misję realizujemy poprzez organizacje takich wydarzeń jak konferencje, warsztaty, wykłady oraz kursy. Do tej pory największym zainteresowaniem cieszyły się: „Kurs pierwszej pomocy przy kontuzjach sportowych”, wykład „Odżywki białkowe dla sportowców”, a także konferencja „Czy warto stosować suplementy witaminowo-mineralne?

Wraz z rozwijaniem swojej działalności rozbudowywaliśmy budynek naszego ośrodka i poprawialiśmy jakość jego wyposażania. Obecnie dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia diagnostykę oraz wykonywanie prostych zabiegów medycznych. Nasz budynek jest bardzo dobrze przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kontakt

  • Łódź | ul.Warszawska 209/32
  • Tel:1959 603 635
`