Centrum Zdrowia w Łodzi to ośrodek, który rozpoczął działalność dziesięć lat temu. Od początku stawialiśmy na najwyższą jakość usług i angażowaliśmy się w działania, mające na celu promocję zdrowia. Nasza praca przyniosła oczekiwane skutki, dlatego możemy pochwalić się kilkoma ważnymi osiągnięciami.

Za najważniejsze z naszych osiągnięciem uważamy zdobycie trzeciego miejsca w rankingu „Najlepsze Ośrodki Zdrowia w Łodzi”, co udało nam się osiągnąć w 2012 roku. Ranking ten został utworzony na podstawie głosów pacjentów, co oznacza, że osoby korzystające z naszej oferty bardzo dobrze oceniają poziom świadczonych przez nas usług.

W 2011 roku otrzymaliśmy specjalne wyróżnienie „Miejsce Zdrowia”, które przyznawane jest placówkom medycznym, mającym szczególne osiągnięcia w zakresie rozpowszechnienia wiedzy na temat zdrowia i zdrowego stylu życia. To wyróżnienie to dla nas dowód na to, że podejmowane na przestrzeni lat działania mają ogromne znaczenie.

W 2014 roku otrzymaliśmy tytuł „Placówki medycznej XXI wieku”. To wyróżnienie przyznawane tylko nielicznym placówkom, ze względu na wysokie kryteria oceny. Dla nas tytuł ten stanowi dla nas dowód na to, że działania podejmowane w kierunku nieustannego podnoszenia jakości naszych usług przynoszą oczekiwane rezultaty.

Możemy pochwalić się jeszcze kilkoma nagrodami, wyróżnieniami i tytułami. Najważniejszą nagrodą są jednak pozytywne opinie naszych pacjentów, którzy nie żałują tego, że obdarzyli nas swoim zaufaniem i chętnie wracają do naszego ośrodka.

Kontakt

  • Łódź | ul.Warszawska 209/32
  • Tel:1959 603 635
`